RSS RSS

Reklama

Dobrej jakości produkty na ceneo. Wejdź na Ceneo.pl i zdecyduj się na pełną propozycję blisko Twojego domu lub w najlepszej cenie w Polsce! Zobacz obszerną propozycję!
tnx.net
red_mark.gif Wszystkie usługi Google w jednym miejscu - Google Dashboard
17.11.2009

Czy zastanawialiście się kiedyś jakie dane są przechowywane na Waszym koncie Google?

blue_mark.gif Zobacz co widzi Google Bot gdy wchodzi na Twoją stronę dzięki narzędziom dla webmasterów.
20.10.2009

Prawdopodobnie każdy, kto kiedykolwiek próbował swoich sił przy tworzeniu stron WWW, próbował wyszukać swoją stronę w wyszukiwarce internetowej. Ponieważ to Google posiada lwią część rynku wyszukiwarek w Polsce i na świecie, to na tej wyszukiwarce skupiają się wysiłki webmasterów.

red_mark.gif Tworzenie modeli 3D w Google Earth teraz jeszcze prostsze.
15.10.2009

Niedawno na łamach GCity pisaliśmy o tym jak stworzyć własny model budynku w Google Earth. Obszerny artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Było to zadanie wymagające włożenia odrobiny wysiłku, choćby dlatego że trzeba było wyjść z domu i zrobić zdjęcia interesującego nas budynku.

red_mark.gif Proces rejestracji domeny w Google Maps
13.09.2009

1. Wejdź na stronę: https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=pl&service=lbc

2. Wprowadź adres e-mailowy skojarzony z kontem Google oraz hasło, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się. Na następnej podstronie kliknij link Mapy Google (Rys 1) i przejdź do kroku 3 w tej instrukcji.

blue_mark.gif Google Insights for Search czyli statystyki wyszukiwania teraz także po polsku.
28.08.2009

Zastanawialiście się kiedyś jak często jakieś słowo jest wyszukiwane w sieci? A może interesuje Was w jakim okresie albo w jakim kraju dana fraza jest najczęściej wyszukiwana?

red_mark.gif Jak stworzyć własny model 3d w Google Earth.
06.08.2009

Każdy, kto korzystał kiedykolwiek z Google Earth z pewnością zwrócił uwagę na trójwymiarowe modele budynków obecne głównie w większych miastach. Niektóre z nich robią naprawdę duże wrażenie a wszystkie pozwalają łatwiej odnaleźć się na wirtualnym globie.

red_mark.gif Jak w Google Analytics sporządzić raport zawierający więcej niż 500 fraz.
31.07.2009

Jak przydatnym narzędziem jest Google Analytics chyba nie trzeba nikomu mówić. Bez szczegółowych informacji na temat wyszukiwanych słów kluczowych pozycjonowanie stron nie byłoby możliwe.

blue_mark.gif Google Book Search – zagłada dla tradycyjnych książek?
08.05.2009

Usługa Google Book Search odkąd powstała, zawsze powodowała dużo kontrowersji, przede wszystkim w środowiskach literackich. W 2006 roku odbył się jeden z wielu procesów przeciwko Google. Zdaniem oskarżyciela Google łamało prawa autorskie bezprawnie kopiując fragmenty książek.

red_mark.gif Google Trends teraz także na Twojej stronie WWW
07.05.2009

Nie od dzisiaj wiadomo, że popularność każdego słowa lub słów kluczowych zmienia się w czasie. Ilość zapytań dla danej frazy różni się w zależności od godziny, dnia tygodnia, miesiąca czy pory roku. Dla wielu wyrażeń ilość zapytań zmienia się okresowo.