RSS RSS

Reklama

Tym właścicielom lokali, których naprawdę interesują agencja reklamowa kraków lokalizacja, należy polecić przede wszystkim skorzystanie z usług tych nieco bardziej doświadczonych firm, które mają niemałe umiejętności
tnx.net
red_mark.gif Lokacje z Google Maps teraz z dodatkowymi informacjami.
02.10.2009

Jak przydatnym narzędziem jest Google Maps chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać. Niezależnie od tego czy chcemy gdzieś dojechać i szukamy drogi czy po prostu interesuje nas jakieś miejsce na Ziemi i chcemy je zobaczyć - wystarczy wejść na stronę maps.google.pl i wpisać szukane hasło. W ciągu ułamka sekundy zostajemy przeniesieni w miejsce, którego szukamy.

red_mark.gif Proces rejestracji domeny w Google Maps
13.09.2009

1. Wejdź na stronę: https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=pl&service=lbc

2. Wprowadź adres e-mailowy skojarzony z kontem Google oraz hasło, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się. Na następnej podstronie kliknij link Mapy Google (Rys 1) i przejdź do kroku 3 w tej instrukcji.

red_mark.gif Linki witryn - rywalizacja o wyniki SERP w Google nabiera tempa
07.04.2009

Internet niesie za sobą ogromny potencjał. Z punktu widzenia firmy jest to przede wszystkim potencjał reklamowo – promocyjny. Ponieważ rola wyszukiwarek w marketingu internetowym jest znacząca, dlatego potencjalni inwestorzy i inne osoby, zabiegają o to aby znaleźć się w pierwszych wynikach wyszukiwania (top 10).

blue_mark.gif AJAX API Playground – interfejsy programowania Google
23.01.2009

Narządzie wydane przez Google przysłuży się wybitnie deweloperom, ułatwi znacznie naukę goglowskiego API javascriptu.

blue_mark.gif Reklama na mapach Google
25.03.2006

Google doskonale wie, jak z darmowej usługi zrobić doskonały biznes. Firma pracuje właśnie nad mechanizmem umieszczania reklam na swoich mapach satelitarnych. Jest to kolejny krok w możliwościach reklamowych jakie oferuje wyszukiwarka.

blue_mark.gif Google Maps IP Search
16.03.2006

Wiele serwisów jest zbudowanych w - nazwijmy to "trendem" - mashup. Są także takie, które korzystają z Google Maps. Właśnie powstał kolejny: GeoTool.

Gwoli wyjaśnienia mashup to nakładanie się na siebie funkcji dwóch niezależnych serwisów i organizowanie tego w jedną witrynę.