RSS RSS

Reklama

tnx.net
red_mark.gif Teraz jeszcze więcej opcji filtrowania wyników w Google.
05.10.2009

Wyszukiwarka internetowa to niezastąpione źródło wiedzy, dzięki któremu w ułamku sekundy możemy wyszukać interesujące nas informacje. Przynajmniej w teorii... W praktyce często musimy poświecić trochę więcej czasu na odnalezienie tego, czego szukamy.

blue_mark.gif Przetłumacz swoją stronę na 52 języki dzięki gadżetowi Google Translate
02.10.2009

Czy przeglądając zasoby internetu wchodzicie tylko na polskie strony WWW?

blue_mark.gif Dodawaj komentarze do stron internetowych z Google Toolbar SideWiki.
24.09.2009

Chyba każdy z nas miał kiedyś styczność z paskiem wyszukiwania Google Toolbar. W czasach, kiedy Mozilla nie była jeszcze własnością Google, użytkownik musiał zainstalować dodatek Google Toolbar aby korzystać z najpopularniejszej wyszukiwarki bezpośrednio z przeglądarki.

blue_mark.gif Nowa usługa Google dla krajów rozwijających się - Google SMS
02.07.2009

Gigant (czy może raczej monopolista) na rynku wyszukiwarek internetowych postanowił dotrzeć do jeszcze szerszej grupy odbiorców.

red_mark.gif Tłumacz online od Google.
06.05.2009

Często podczas surfowania po internecie spotykamy się z pojęciami w języku obcym. Mimo, iż coraz więcej Polaków, zwłaszcza młodych, coraz swobodniej posługuje się innymi językami niż polski, to wielu wciąż ma problem ze zrozumieniem tekstów napisanych na przykład po angielsku. Niegdyś jedynym źródłem wiedzy z zakresu językoznawstwa były słowniki i podręczniki z gramatyki.

blue_mark.gif Wyszukuj informacje na swoim komputerze z Google Desktop
06.05.2009

Czy merdający ogonkiem piesek, towarzyszący wyszukiwaniu plików w Windowsie XP Tobie też działa na nerwy? Nie irytuje Cię, że za każdym razem gdy chcesz odnaleźć jakiś plik musisz wybrać czy szukasz obrazu, muzyki, pliku wideo czy dokumentu? A może brak Ci czasu na przeszukiwaniu całego dysku twardego z ogromną ilością danych za każdym razem gdy zapomnisz gdzie zapisałeś plik?

blue_mark.gif Google Labs dostępne w Gmail
09.04.2009

Co to takiego Google Labs chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, jednak dla mniej wtajemniczonych napiszę, że Google Labs to zestaw narzędzi i usług od Google, które znajdują się w fazie testów. Google ostrzega, że mogą się one zmienić, zniknąć lub popsuć w dowolnym momencie.

red_mark.gif Z Google Checkout zapłacisz za zakupy w sieci.
27.03.2009

Google praktycznie od początku swojej działalności zaskakuje internautów usługami, które mają im ułatwić surfowanie po sieci, zwiększając tym samym przychody firmy. Do grona tych usług dołączył niedawno system płatności on-line - Google Checkout. Czym charakteryzuje się jeden z młodszych na rynku system umożliwiający robienie zakupów w sieci?

red_mark.gif Dostosuj wyszukiwarkę do swoich potrzeb z iGoogle
20.03.2009

Nie od dziś wiadomo, że popularność największej wyszukiwarki internetowej na świecie – Google.com jest spowodowana przywiązywaniem dużej wagi do innowacji. Google co rusz zaskakuje internautów aplikacjami i dodatkami ułatwiającymi wyszukiwanie i wymianę informacji oraz rozszerzającymi funkcjonalność internetu.