RSS RSS

Reklama

tnx.net
red_mark.gif Atrybut rel="canonical" działa teraz również w obrębie różnych domen.
06.01.2010

Dziś zajmiemy się istotnym z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych i pozycjonowania zagadnieniem, jakim są przekierowania stron WWW. Liczba stron internetowych rośnie coraz szybciej. W chwili obecnej po wpisaniu w google.pl hasła www otrzymujemy prawie 20 miliardów wyników!

blue_mark.gif Kolejna zmiana Google Page Rank
01.11.2009

Dziś rozpoczęło się kolejne, jak zwykle niezapowiedziane przeliczenie Page Rank'ów w sieci internet. Proces ten potrwa zapewne kilka dni, warto więc śledzić wartości PR na interesujących nas stronach.

red_mark.gif Wyszukiwarki skuteczniejsze niż media społecznościowe
30.10.2009

Badania opublikowane na eMarketerze podważają skuteczność budowania wizerunku marki i pozycji firmy za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

blue_mark.gif Strona główna wyszukiwarki Google jeszcze bardziej czytelna.
22.09.2009

Czy strona główna najbardziej popularnej na świecie wyszukiwarki internetowej może być jeszcze bardziej czytelna? Okazuje się że tak! Zmiana jest co prawda niewielka ale wprawne oko internauty bez problemu dostrzeże różnicę.

blue_mark.gif Patent Google na strukturę strony głównej wyszukiwarki przyznany po 5 latach.
04.09.2009

ImageDlaczego wyszukiwarka Google zyskała tak szybko pozycję lidera wśród wyszukiwarek internetowych? To pytanie padało już niejednokrotnie na łamach tego serwisu. Jednym z powodów sukcesu był na pewno wygląd strony głównej wyszukiwarki.

blue_mark.gif Wyszukuj informacje na swoim komputerze z Google Desktop
06.05.2009

Czy merdający ogonkiem piesek, towarzyszący wyszukiwaniu plików w Windowsie XP Tobie też działa na nerwy? Nie irytuje Cię, że za każdym razem gdy chcesz odnaleźć jakiś plik musisz wybrać czy szukasz obrazu, muzyki, pliku wideo czy dokumentu? A może brak Ci czasu na przeszukiwaniu całego dysku twardego z ogromną ilością danych za każdym razem gdy zapomnisz gdzie zapisałeś plik?

blue_mark.gif Dziś przeliczenie Page Rank!
02.04.2009

-->   Przeliczenie Pagerank - styczeń 2011

red_mark.gif Z Google Checkout zapłacisz za zakupy w sieci.
27.03.2009

Google praktycznie od początku swojej działalności zaskakuje internautów usługami, które mają im ułatwić surfowanie po sieci, zwiększając tym samym przychody firmy. Do grona tych usług dołączył niedawno system płatności on-line - Google Checkout. Czym charakteryzuje się jeden z młodszych na rynku system umożliwiający robienie zakupów w sieci?

red_mark.gif Doodle Google
13.02.2009

Wyszukiwarka Google - jedno z najważniejszych narzędzi Internetowych. Pozwala znajdować wszelkie informację nie tylko z kraju ale i z całego świata. Globalne przedsięwzięcie o globalnym zasięgu i globalnym znaczeniu. Całkiem śmiało można powiedzieć, że niemalże monopolista wśród dostępnych wyszukiwarek.