RSS RSS

Reklama

tnx.net
red_mark.gif Tworzenie modeli 3D w Google Earth teraz jeszcze prostsze.
15.10.2009

Niedawno na łamach GCity pisaliśmy o tym jak stworzyć własny model budynku w Google Earth. Obszerny artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Było to zadanie wymagające włożenia odrobiny wysiłku, choćby dlatego że trzeba było wyjść z domu i zrobić zdjęcia interesującego nas budynku.

red_mark.gif Jak stworzyć własny model 3d w Google Earth.
06.08.2009

Każdy, kto korzystał kiedykolwiek z Google Earth z pewnością zwrócił uwagę na trójwymiarowe modele budynków obecne głównie w większych miastach. Niektóre z nich robią naprawdę duże wrażenie a wszystkie pozwalają łatwiej odnaleźć się na wirtualnym globie.

blue_mark.gif Wirtualny globus Google Earth został wzbogacony o oceany
03.02.2009

Niektórzy z nas bardzo dobrze znają unikalną aplikację jaką zaoferowało nam Google o nazwie Google Earth. Program ten pozwala na oglądanie powierzchni ziemi oraz kosmosu. Niekiedy miejsca na ziemi można oglądać wręcz z anatomiczną szczegółowością. Google Earth posiada wiele warstw tematycznych, które można na siebie nakładać podczas oglądania interesujących nas terenów.

blue_mark.gif AJAX API Playground – interfejsy programowania Google
23.01.2009

Narządzie wydane przez Google przysłuży się wybitnie deweloperom, ułatwi znacznie naukę goglowskiego API javascriptu.

blue_mark.gif Google dla uchodźców
28.05.2008

Google chce pomóc uchodźcom wykorzystując Google Earth. Specjalnie przystosowana mapa pozwoli na skuteczniejsze niesienie pomocy humanitarnej uchodźcom na całym świecie. Aplikacja pozwala na obejrzenie satelitarnych obrazów z Darfuru, Iraku, Kolumbii i innych zapalnych punktów na całym globie. Wysoki komisarz ONZ, L.