RSS RSS

Reklama

Chcesz wiedzieć jakie zadania musi wykonywać audytor wewnętrzny - tutaj znajdziesz odpowiedź.
tnx.net
blue_mark.gif Gdzie wyłączyć Historię Online?
26.04.2011

Google co jakis czas funduje nam spersonalizowane wyniki wyszukiwania w oparciu o naszą dotychczasową aktywność w wyszukiwarce (na podstawie cookies). Opcja jest stosowana nie tylko dla osób zalogowanych ale również dla tych, którzy nie są zalogowani.

blue_mark.gif Pagerank update - styczeń 2011
21.01.2011

Google PageRankChociaż oficjalne źródła jeszcze tej informacji nie potwierdziły, wczoraj (20.01.2011) rozpoczęło się wyczekiwane od dłuższego czasu przeliczenie Google Page Rank.

blue_mark.gif Google wzbogaciło się o narzędzie do edycji grafiki - Picnik
02.03.2010

Gigant z Mountain View praktycznie od początku swojej działalności stara się poszerzyć wachlarz swoich usług i dostarczyć internautom narzędzia przydatne podczas serfowania po sieci. Najpopularniejsza na świecie wyszukiwarka internetowa dalej jest najważniejszą usługa jaką oferuje firma, jednak co pewien czas Google udostępnia użytkownikom coraz to ciekawsze usługi.

blue_mark.gif Rok 2009 zakończony przeliczeniem wskaźników PageRank
31.12.2009

W ostatni dzień starego 2009 roku Google zafundowało nam kolejne przeliczenie wskaźników PageRank w sieci. Dla mało wtajemniczonych PageRank to algorytm stworzony przez Google nadający określoną wartość liczbową poszczególnym stronom. Wskaźnik PR może przyjmować wartości z przedziału od 0 do 10.

blue_mark.gif Google chce przyspieszyć sieć udostępniając własne serwery DNS
15.12.2009

Google nie ukrywa, że jednym z priorytetowych celów firmy jest zwiększenie szybkości działania globalnej sieci. Wyszukiwarkowy gigant poczynił już pewne kroki mające na celu zwiększenie szybkości wczytywania stron WWW. Jednym z nich było stworzenie własnej przeglądarki internetowej - Google Chrome, która póki co bije konkurentów na głowę w testach szybkości.

red_mark.gif Jak włączyć nowy interfejs w Google
27.11.2009

Na łamach tego serwisu niejednokrotnie pisaliśmy o wyglądzie strony głównej Google czyli tak na prawdę o interfejsie najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej.

red_mark.gif Wszystkie usługi Google w jednym miejscu - Google Dashboard
17.11.2009

Czy zastanawialiście się kiedyś jakie dane są przechowywane na Waszym koncie Google?

blue_mark.gif Google wykorzystuje kanały RSS/Atom do indeksowania nowych stron.
09.11.2009

Google indeksuje dziennie setki tysięcy jeśli nie miliony nowych stron WWW. Jest wiele różnych sposobów, dzięki którym robot Google może znaleźć nowe strony w sieci. Jednym z nich jest zgłoszenie nowego adresu na stronie http://www.google.com/addurl/.

blue_mark.gif Kolejna zmiana Google Page Rank
01.11.2009

Dziś rozpoczęło się kolejne, jak zwykle niezapowiedziane przeliczenie Page Rank'ów w sieci internet. Proces ten potrwa zapewne kilka dni, warto więc śledzić wartości PR na interesujących nas stronach.