RSS RSS

Reklama

Polecamy panele grzewcze. Obniżenie cen ogrzewania hal może być banalnie proste.
tnx.net
red_mark.gif Jak włączyć nowy interfejs w Google
27.11.2009

Na łamach tego serwisu niejednokrotnie pisaliśmy o wyglądzie strony głównej Google czyli tak na prawdę o interfejsie najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej.

blue_mark.gif Kolejna zmiana Google Page Rank
01.11.2009

Dziś rozpoczęło się kolejne, jak zwykle niezapowiedziane przeliczenie Page Rank'ów w sieci internet. Proces ten potrwa zapewne kilka dni, warto więc śledzić wartości PR na interesujących nas stronach.

blue_mark.gif Wyświetlaj pliki PDF bezpośrednio w wyszukiwarce z Google
13.10.2009

Od czasu kiedy Google zaczęło indeksować pliki PDF internet wzbogacił się o miliony często bardzo użytecznych dokumentów. Nie sposób przecenić wartości artykułów naukowych czy druków i formularzy zapisanych w tym formacie.

red_mark.gif Teraz jeszcze więcej opcji filtrowania wyników w Google.
05.10.2009

Wyszukiwarka internetowa to niezastąpione źródło wiedzy, dzięki któremu w ułamku sekundy możemy wyszukać interesujące nas informacje. Przynajmniej w teorii... W praktyce często musimy poświecić trochę więcej czasu na odnalezienie tego, czego szukamy.

blue_mark.gif Wyniki wyszukiwania w Google wnikają w głąb strony WWW.
28.09.2009

Użytkownicy najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej - Google, z pewnością zauważyli kiedyś tajemnicze linki wyświetlane pod opisem niektórych stron znajdujących się wśród wyników wyszukiwania. Są to zwykle odnośniki do poszczególnych działów lub kategorii wewnątrz serwisu.

red_mark.gif Szukasz kodu źródłowego? Poszukaj w Google Code Search!
25.09.2009

Każdy, kto miał kiedykolwiek do czynienia z programowaniem natrafił podczas pisania programu lub skryptu na problem, który wydawał się nie do przejścia.

blue_mark.gif Dodawaj komentarze do stron internetowych z Google Toolbar SideWiki.
24.09.2009

Chyba każdy z nas miał kiedyś styczność z paskiem wyszukiwania Google Toolbar. W czasach, kiedy Mozilla nie była jeszcze własnością Google, użytkownik musiał zainstalować dodatek Google Toolbar aby korzystać z najpopularniejszej wyszukiwarki bezpośrednio z przeglądarki.

blue_mark.gif Strona główna wyszukiwarki Google jeszcze bardziej czytelna.
22.09.2009

Czy strona główna najbardziej popularnej na świecie wyszukiwarki internetowej może być jeszcze bardziej czytelna? Okazuje się że tak! Zmiana jest co prawda niewielka ale wprawne oko internauty bez problemu dostrzeże różnicę.

blue_mark.gif Wyszukiwanie w czasie rzeczywistym – krok do przodu
15.09.2009

Wyszukiwarka Google w wersji angielskiej (Google.pl również, ale w opcjach „szukanie zaawansowane), posiada opcję dzięki której możemy zawęzić wyniki wyszukiwania do wybranego przez nas przedziału czasowego.