RSS RSS

Reklama

Polecamy elektryczne panele grzewcze. Ograniczenie cen ogrzewania hal może być banalnie proste.
tnx.net
red_mark.gif Wszystkie usługi Google w jednym miejscu - Google Dashboard
17.11.2009

Czy zastanawialiście się kiedyś jakie dane są przechowywane na Waszym koncie Google?

red_mark.gif Teraz wybór adresatów poczty w Gmail jest jeszcze prostszy.
01.09.2009

Chyba każdy z nas znalazł się kiedyś w sytuacji, kiedy chcąc podać adres e-mail adresata wiadomości zaczynamy się zastanawiać jak daną osobę wpisaliśmy w kontaktach.

red_mark.gif Taktowny Gmail
12.08.2009

Jak Google osiągnęło tak silną pozycję na rynku? Każdy zapewne odpowie, że dzięki świetnej wyszukiwarce i innowacyjnemu myśleniu. Ale sama przeglądarka i dobre pomysły nie przynoszą zysków. Krociowe zyski jakie Google osiąga i pomnaża każdego roku przynoszą mu reklamy.

red_mark.gif Wyświetlaj pocztę według własnych kryteriów z Gmail.
14.05.2009

W czasach, kiedy stara, poczciwa, papierowa poczta odchodzi po woli do lamusa, warto zastanowić się jak usprawnić korzystanie z naszego konta e-mail. W sieci znajdziemy całe mnóstwo serwisów oferujących zarówno bezpłatne jak i płatne konta pocztowe.

blue_mark.gif Wyszukuj informacje na swoim komputerze z Google Desktop
06.05.2009

Czy merdający ogonkiem piesek, towarzyszący wyszukiwaniu plików w Windowsie XP Tobie też działa na nerwy? Nie irytuje Cię, że za każdym razem gdy chcesz odnaleźć jakiś plik musisz wybrać czy szukasz obrazu, muzyki, pliku wideo czy dokumentu? A może brak Ci czasu na przeszukiwaniu całego dysku twardego z ogromną ilością danych za każdym razem gdy zapomnisz gdzie zapisałeś plik?

blue_mark.gif Google Labs dostępne w Gmail
09.04.2009

Co to takiego Google Labs chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, jednak dla mniej wtajemniczonych napiszę, że Google Labs to zestaw narzędzi i usług od Google, które znajdują się w fazie testów. Google ostrzega, że mogą się one zmienić, zniknąć lub popsuć w dowolnym momencie.

red_mark.gif Dostosuj wyszukiwarkę do swoich potrzeb z iGoogle
20.03.2009

Nie od dziś wiadomo, że popularność największej wyszukiwarki internetowej na świecie – Google.com jest spowodowana przywiązywaniem dużej wagi do innowacji. Google co rusz zaskakuje internautów aplikacjami i dodatkami ułatwiającymi wyszukiwanie i wymianę informacji oraz rozszerzającymi funkcjonalność internetu.

blue_mark.gif Dodaj swojej skrzynce pocztowej kolorów
30.11.2008

Coraz więcej użytkowników internetu i największej wyszukiwarki w sieci – Google, korzysta również z darmowej skrzynki pocztowej oferowanej przez medialnego giganta. Konto pocztowe na domenie Gmail.com to nie tylko szyfrowane połączenie, dobry system antyspamowy i niezwykła funkcjonalność ale również łatwy dostęp do innych usług Google takich jak chat czy wyszukiwarka.

red_mark.gif Google Mail
14.08.2007

Początki Gmaila

Firma Google zapowiedziała uruchomienie swojej nowej usługi 1 kwietnia 2004 r., co przez wiele osób zostało uznane za żart primaaprilisowy, głównie z uwagi na niespotykane dotąd parametry pojemności konta pocztowego - 1 GB pojemności.