RSS RSS

Reklama

rekrutacja pracowników to nasza specjalność. Sprawdź nas!
Kupić dobre jakościowo urządzenia do monitoringu w korzystnej cenie to nie lada wyzwanie. Zakupy warto zacząć od sklepu internetowego dostępnego tutaj
tnx.net
blue_mark.gif Rok 2009 zakończony przeliczeniem wskaźników PageRank
31.12.2009

W ostatni dzień starego 2009 roku Google zafundowało nam kolejne przeliczenie wskaźników PageRank w sieci. Dla mało wtajemniczonych PageRank to algorytm stworzony przez Google nadający określoną wartość liczbową poszczególnym stronom. Wskaźnik PR może przyjmować wartości z przedziału od 0 do 10.

blue_mark.gif Google Insights for Search czyli statystyki wyszukiwania teraz także po polsku.
28.08.2009

Zastanawialiście się kiedyś jak często jakieś słowo jest wyszukiwane w sieci? A może interesuje Was w jakim okresie albo w jakim kraju dana fraza jest najczęściej wyszukiwana?

blue_mark.gif Nowy silnik najpopularniejszej wyszukiwarki na świecie - Google Caffeine
21.08.2009

Niedawno pod adresem http://www2.sandbox.google.com pojawiła się strona, na pierwszy rzut oka niewiele różniąca się od standardowej wyszukiwarki Google.

blue_mark.gif Nieoczekiwany update PageRank
28.05.2009

Czym jest Page Rank nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć. Dla mniej wtajemniczonych napiszę tylko, że jest to ocena (od 0 do 10) jaką Google przyznaje serwisom WWW i która (według Google) odzwierciedla jakość strony. Dla branży SEO jest to bardzo ważny wskaźnik tak więc jego zmiany są śledzone z uwagą.

red_mark.gif Google Trends teraz także na Twojej stronie WWW
07.05.2009

Nie od dzisiaj wiadomo, że popularność każdego słowa lub słów kluczowych zmienia się w czasie. Ilość zapytań dla danej frazy różni się w zależności od godziny, dnia tygodnia, miesiąca czy pory roku. Dla wielu wyrażeń ilość zapytań zmienia się okresowo.

red_mark.gif Linki witryn - rywalizacja o wyniki SERP w Google nabiera tempa
07.04.2009

Internet niesie za sobą ogromny potencjał. Z punktu widzenia firmy jest to przede wszystkim potencjał reklamowo – promocyjny. Ponieważ rola wyszukiwarek w marketingu internetowym jest znacząca, dlatego potencjalni inwestorzy i inne osoby, zabiegają o to aby znaleźć się w pierwszych wynikach wyszukiwania (top 10).

blue_mark.gif Dziś przeliczenie Page Rank!
02.04.2009

-->   Przeliczenie Pagerank - styczeń 2011

red_mark.gif "Zaplanowany" PageRank
08.12.2008

Aktualnie Google Page Rank, jest najbardziej wiarygodnym wskaźnikiem, który dostarcza informację na temat popularności witryny w wyszukiwarce Google. Algorytmy Google przydzielają PR w skali od 0 do 10, gdzie oczywiście 0 to najniższa wartość, a 10 najwyższa.

red_mark.gif Zmiana koloru PageRank
03.12.2008

Chyba każdy użytkownik narzędzie Google Toolbar a w szczególności paska PageRank miał kiedyś problem z odróżnieniem strony o PageRank 0 od strony bez PageRanka.