RSS RSS

Reklama

tnx.net
red_mark.gif Proces rejestracji domeny w Google Maps
13.09.2009

1. Wejdź na stronę: https://www.google.com/accounts/ServiceLogin?hl=pl&service=lbc

2. Wprowadź adres e-mailowy skojarzony z kontem Google oraz hasło, a następnie kliknij przycisk Zaloguj się. Na następnej podstronie kliknij link Mapy Google (Rys 1) i przejdź do kroku 3 w tej instrukcji.

red_mark.gif Tłumacz online od Google.
06.05.2009

Często podczas surfowania po internecie spotykamy się z pojęciami w języku obcym. Mimo, iż coraz więcej Polaków, zwłaszcza młodych, coraz swobodniej posługuje się innymi językami niż polski, to wielu wciąż ma problem ze zrozumieniem tekstów napisanych na przykład po angielsku. Niegdyś jedynym źródłem wiedzy z zakresu językoznawstwa były słowniki i podręczniki z gramatyki.

blue_mark.gif Wyszukuj informacje na swoim komputerze z Google Desktop
06.05.2009

Czy merdający ogonkiem piesek, towarzyszący wyszukiwaniu plików w Windowsie XP Tobie też działa na nerwy? Nie irytuje Cię, że za każdym razem gdy chcesz odnaleźć jakiś plik musisz wybrać czy szukasz obrazu, muzyki, pliku wideo czy dokumentu? A może brak Ci czasu na przeszukiwaniu całego dysku twardego z ogromną ilością danych za każdym razem gdy zapomnisz gdzie zapisałeś plik?

blue_mark.gif Wirtualny globus Google Earth został wzbogacony o oceany
03.02.2009

Niektórzy z nas bardzo dobrze znają unikalną aplikację jaką zaoferowało nam Google o nazwie Google Earth. Program ten pozwala na oglądanie powierzchni ziemi oraz kosmosu. Niekiedy miejsca na ziemi można oglądać wręcz z anatomiczną szczegółowością. Google Earth posiada wiele warstw tematycznych, które można na siebie nakładać podczas oglądania interesujących nas terenów.

blue_mark.gif Google Drive czyli mityczny wirtualny dysk online, podobno pojawi się w tym roku.
22.01.2009

Google Drive oficjalnie jeszcze nie istnieje. Stworzyli ją internauci korzystający z Google mail używając autorskich skryptów i wtyczek. Czy Google zdecyduje się na zintegrowanie nowej usługi z innymi jeśli tak to dzięki dostępowi online nie będzie istotny nasz system operacyjny.

blue_mark.gif Indeksowanie strony „na życzenie”- nowa usługa Google.
17.11.2008

Biznesowi klienci Google dostaną kolejną możliwość szybkiego dostępu do treści ich strony w wynikach wyszukiwania. Gigant udostępnił usługę pozwalającą na natychmiastowe zindeksowanie nowych treści na stronie. Dzięki temu rozwiązaniu, informacje o nowych produktach i komunikatach firmy będą od razu dostępne w wynikach wyszukiwania.

blue_mark.gif Wyniki olimpiady na telefon
21.08.2008

Olimpiada w Pekinie trwa. Niewielu jednak wie, że poszczególne wyniki z rozgrywanych dyscyplin można uzyskać telefonicznie. Jest to możliwe za sprawą Google. Prowadzi serwis dla telefonów komórkowych. Jeżeli więc potrzebujesz pilnie poznać rezultaty rozgrywanych konkurencji, a jesteś z daleka od telewizora czy komputera- skorzystaj z komórki.