RSS RSS

Reklama

Wspaniałe tygodnie w egzotycznych zakątkach świata, last minute sri lanka - sprawdź oferty tego biura podróży.
tnx.net
red_mark.gif Taktowny Gmail
12.08.2009

Jak Google osiągnęło tak silną pozycję na rynku? Każdy zapewne odpowie, że dzięki świetnej wyszukiwarce i innowacyjnemu myśleniu. Ale sama przeglądarka i dobre pomysły nie przynoszą zysków. Krociowe zyski jakie Google osiąga i pomnaża każdego roku przynoszą mu reklamy.

blue_mark.gif Knol vs wikipedia - google atakuje
04.08.2008

Z końcem 2007r. Google zapowiadał wejście nowego serwisu opartego na idei Wikipedii. Knol- bo tak ma się nazywać jest już dostępny w wersji beta jako knol.google.com. Aspektem różniącym Knol od Wikipedii jest przypisanie wszystkich artykułów jednemu autorowi. Autor z założenia ma mieć większy wpływ na zamieszczany materiał i publikację reklam zarabiających dla Google.

blue_mark.gif Dalsza ekspansja Google w Rosji
22.07.2008

Od niedawna Google nabył nowy „biegun wypadowy” ZAO Begun. Dla nieświadomych podpowiem iż jest to rosyjska sieć reklamy kontekstowej. Reklama kontekstowa jest dziś bardzo popularną formą przekazu i promocji, zwłaszcza dla klientów bardzo niecierpliwych. Transakcja Google nie była tania. Szacuje się iż koszt zakupu pochłonął około 140 mln dolarów.

blue_mark.gif Oszukane przelewy AdSense?
06.05.2006

Pojawiły się pogłoski o oszukiwanych europejskich uczestnikach programu Google AdSense, którzy rzekomo mieli otrzymać zaledwie 10 proc. wynagrodzeń przez elektroniczny transfer pieniędzy Google.

red_mark.gif Koniec z czekami AdSense to już pewne!
16.04.2006

Czek Adsense Potwierdziły się nasze doniesienia o wprowadzeniu do Polski systemu polegającego na przepływie gotówki na konta bankowe jako formie wynagrodzenia za przychody z reklam AdSense.