RSS RSS

Reklama

tnx.net

Artykuły

red_mark.gif Atrybut rel="canonical" działa teraz również w obrębie różnych domen.
06.01.2010

Dziś zajmiemy się istotnym z punktu widzenia wyszukiwarek internetowych i pozycjonowania zagadnieniem, jakim są przekierowania stron WWW. Liczba stron internetowych rośnie coraz szybciej. W chwili obecnej po wpisaniu w google.pl hasła www otrzymujemy prawie 20 miliardów wyników!

red_mark.gif Jak włączyć nowy interfejs w Google
27.11.2009

Na łamach tego serwisu niejednokrotnie pisaliśmy o wyglądzie strony głównej Google czyli tak na prawdę o interfejsie najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej.

red_mark.gif Wszystkie usługi Google w jednym miejscu - Google Dashboard
17.11.2009

Czy zastanawialiście się kiedyś jakie dane są przechowywane na Waszym koncie Google?

red_mark.gif Wyszukiwarki skuteczniejsze niż media społecznościowe
30.10.2009

Badania opublikowane na eMarketerze podważają skuteczność budowania wizerunku marki i pozycji firmy za pośrednictwem serwisów społecznościowych.

red_mark.gif Tworzenie modeli 3D w Google Earth teraz jeszcze prostsze.
15.10.2009

Niedawno na łamach GCity pisaliśmy o tym jak stworzyć własny model budynku w Google Earth. Obszerny artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Było to zadanie wymagające włożenia odrobiny wysiłku, choćby dlatego że trzeba było wyjść z domu i zrobić zdjęcia interesującego nas budynku.

red_mark.gif Teraz jeszcze więcej opcji filtrowania wyników w Google.
05.10.2009

Wyszukiwarka internetowa to niezastąpione źródło wiedzy, dzięki któremu w ułamku sekundy możemy wyszukać interesujące nas informacje. Przynajmniej w teorii... W praktyce często musimy poświecić trochę więcej czasu na odnalezienie tego, czego szukamy.

red_mark.gif Lokacje z Google Maps teraz z dodatkowymi informacjami.
02.10.2009

Jak przydatnym narzędziem jest Google Maps chyba nie trzeba nikomu wyjaśniać. Niezależnie od tego czy chcemy gdzieś dojechać i szukamy drogi czy po prostu interesuje nas jakieś miejsce na Ziemi i chcemy je zobaczyć - wystarczy wejść na stronę maps.google.pl i wpisać szukane hasło. W ciągu ułamka sekundy zostajemy przeniesieni w miejsce, którego szukamy.

red_mark.gif Głosowanie na projekt 10^100 - tylko do 8 października 2009
30.09.2009

W zeszłym roku firma Google zainicjowała projekt 10^100. Główny cel tego pomysłu to pomoc jak największej ilości osób na całym świecie. Akcja odbiła się głośnym echem, co w rezultacie zaowocowało napłynięciem do firmy ponad 150 tysięcy zgłoszeń z całej kuli ziemskiej, zawierających gotowe pomysły na ulepszanie świata. Ale wszystko po kolei...